rzd
Каталог мобильных телефонов
«Інформаційні Технології» — лідер у наданні якісних інтернет-послуг
bg

Новости мобильных телефонов


29.12.2023 «Інформаційні Технології» — лідер у наданні якісних інтернет-послуг
Чому так важливо обрати надійного постачальника послуг інтернету та кабельного телебачення?.

На це є як мінімум три відповіді:
- щоб отримати стабільне підключення до мережі та бути завжди онлайн;
- щоб отримати якісне обслуговування та техпідтримку, яка може відповісти в будь-який час доби;
- щоб економити на послугах інтернету та кабельного телебачення завдяки зручним тарифам та акціям.

Провайдер «Інформаційні Технології» https://www.it-tv.org/ua/ — саме той постачальник послуг, з яким буде комфортно співпрацювати протягом тривалого часу. Компанія пропонує швидкісний і стабільний інтернет зі швидкістю 1 Гбіт/с, а також доступ до аналогового й цифрового телебачення в чотирьох великих районах міста Києва: Дарницькому, Дніпровському, Деснянському та Голосіївському.

Чому варто обрати «Інформаційні Технології»?


- Репутація надійного постачальника послуг, великий досвід та відповідна експертиза в питаннях забезпечення якісним зв’язком.
- Широкий перелік основних та супутніх послуг: від інтернету й телебачення до встановлення відеоспостереження.
- Гнучка цінова політика: є можливість обрати комфортний за ціною тариф, накопичувати та ефективно витрачати бонусні бали, користуватися регулярними акційними пропозиціями.
- Комплексний підхід: у компанії можна викликати фахівців, які виконають необхідні монтажні роботи, правильно налаштують обладнання під конкретні завдання, а також реалізують складний інженерний проєкт на комерційному об’єкті.

Інтернет-послуги та послуги аналогового й цифрового телебачення надаються з використанням волоконно-оптичних ліній зв’язку, пропускна спроможність яких сягає 10 Гбіт/с. Просто зараз ви можете замовити в компанії швидкісний інтернет за тарифним планом «Реальний гіг» (деталі дивіться тут: https://www.it-tv.org/ua/gigabitnyiy-internet) та отримати гарантований 1 Гбіт/с. З ним ви будете майже миттєво завантажувати будь-які файли й переглядати потокове відео у високій роздільній здатності, без «підвисання» та вповільнення відеоряду за умови використання сучасного обладнання (роутера) з відповідними характеристиками. Щоб підключити будь-яку послугу, доступну в переліку на офіційному сайті, напишіть в онлайн-чаті, зателефонуйте за контактним номером або залиште свій номер для оперативного зв’язку з вами. До гігабітного тарифу входить пакет каналів IPTV, підключити та переглядати які ви зможете зі свого мобільного пристрою під керуванням ОС Android. Встигніть скористатися вигідною пропозицією та забезпечити себе стабільним інтернетом!

Источник: mobilend.com.ua


Каталог мобильных телефонов


Alcatel
AMOI
Apple
Arima
ASUS
Audiovox
Axia
Benefon
BenQ
BenQ-Siemens
Bird
BlackBerry
Casio
Curitel
eNOL
Ericsson
Fly
FreeTalk
Haier
Hitachi
HP
HTC
Huawei
Kyocera
LG
Maxon
Mitac
Mitsubishi
Mobiado
Motorola
NEC
NeoNode
Nokia
Panasonic
Pantech
PENCK
Philips
Qool
Qtek
Rolsen
Sagem
Samsung
Sanyo
Sendo
Sharp
Siemens
Sitronics
Sony-Ericsson
Soutec
Tel.me.
Telit
Torson
Toshiba
Ubiquam
Vertu
Voxtel
Xplore
Zetta


bg